Skip Navigation LinksAna Sayfa > Yasal Uyarı

YASAL UYARIKullanım Esasları ve Sorumluluklar
Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz bu web sitesi ile birlikte sitenin içeriği sadece bilgi içindir. Başka türlü bir telif uyarısı yer almadıkça sitedeki bilgiler kamuoyuna açıktır ve izin alınmaksızın kopyalanabilir, dağıtılabilir. Kullanım sırasında özgün kaynağın belirtilmesi önerilir. Bir fotoğraf, grafik vb. üründe telif hakkı uyarısı varsa, bunları kullanmak için asıl kaynaktan izin almak zorunludur.

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ
Hypertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak bu web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere, web site bilgileri ve güncellemeler açısından bir süre garantisinde bulunmamaktadır. Ayrıca buradaki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti verilmemektedir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. Bakanlığımız, kendi web sitesine girilmesi veya içeriğindeki herhangi bir site bilgisinden yararlanılması veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Ayrıca bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz..

Yine aynı şekilde;
Bu sitedeki üçüncü şahıs kişi yada şirketler tarafından üretilmiş download edilebilen program, script ya da appletlerin kullanımı esnasında meydana gelen problemlerden ve bu web sitesine ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Müdürlüğümüz sorumlu tutulamaz. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır... Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen hususları tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.